Odpočinek

ZA VÍNEM NA JIŽNÍ MORAVU

JIŽNÍ MORAVA: Jste rodina, parta několika kamarádů či kolegů a chcete vyrazit někam společně na víkend? Vydejte se za vínem a krásnou přírodou jižní Moravy .....

Vybrat termín
Cena za osobu: od 500 Kč/osoba

Jste rodina, parta několika kamarádů či kolegů a chcete vyrazit někam společně na víkend? Vydejte se vlastní dopravou za vínem a krásnou přírodou jižní Moravy do obce Hrušky, která se nachází nedaleko Břeclavi.

Zveme Vás do malého rodinného vinařství založeného v roce 1996. Od začátku se na budování vinic a vinařství podílí celá rodina. V současné době obhospodařují více než 7 ha vlastních vinic. Vinařství Vám nyní nabízí ubytování v nově postaveném penzionu přímo nad sklepem. V 1. patře je k dispozici jeden pokoj se 6ti lůžky, s WC a sprchou. Z pokoje lze vyjít na terasu a dvorek s posezením. Parkování zdarma je hned před penzionem.

V přízemí je místnost s posezením pro max. 12 osob, další WC a vybavená kuchyňská linka (lednice, rychlovarná konvice, vařič). Nechybí ani WIFI. Součástí nabídky může být i návštěva vinného sklepa spojená s degustací vín a následným posezením s pohoštěním. Co nezvládnete sníst večer, to vám zbude na snídani. Degustačním večerem vás provede sám majitel, zkušený vinař, který vám prozradí vše o odrůdách vína i o jeho pěstování.

Víkend můžete zakončit návštěvou Lednicko-valtického areálu, výletem na Pálavu a její okolí nebo na vykopávky v Mikulčicích. Okolí Hrušek lze také projet po cyklostezkách.

 

TERMÍN: po domluvě

 

CENA: degustace s pohoštěním: 500 Kč/osoba

 

Cena za ubytování pro 2 osoby: 1080 Kč

Cena za ubytování pro 3 osoby: 1380 Kč

Cena za ubytování pro 4 osoby: 1600 Kč

Cena za ubytování pro 5 osob: 1900 Kč

Cena za ubytování pro 6 osob: 2100 Kč

 

Cena nezahrnuje: vlastní doprava

UPOZORNĚNÍ: Tento zájezd „šijeme“ klientům na míru. Na Vaše přání zajistíme ať už jen samotnou degustaci či ubytování, nebo degustaci s ubytováním…. občerstvení teplé/studené….

Neváhejte nám tedy zavolat, kdy by Vám to nejlépe vyhovovalo, a my ověříme volnou kapacitu a dohodneme další podrobnosti dle Vašich požadavků :o)

 

603 848 856  (PO – PÁ 9:00 – 18:00 hod.)

20 let
zkušeností

Naše CK Pazderka navazuje na předešlé zkušenosti v oblasti cestovním ruchu. Rádi Vám pomůžeme zajistit zájezdy na míru.

vlastní
autobusová doprava

Autobusovou dopravu provozujeme již od roku 1994. Naše klienty  přepravujeme nejen v ČR ale i po celé Evropě.

Více jak 10 milionů
najetých kilometrů

Naši řidiči mají velké zkušenosti s jízdami po celé Evropě ale i mimo ni. Každý z nich najede ročně víc než 100 tis. km.

Neváhejte a vyražte

Vyberte si další zájezdy z naší nabídky

ZA VÍNEM NA JIŽNÍ MORAVU
LETNÍ VÝPRODEJE -WEIDEN
PALMOVÁ RIVIÉRA - CENTRO VACANZE MIRAGE

Nenašli jste váš vysněný zájezd? Kontaktujte nás.

603 848 856 (PO – PÁ 9:00 – 18:00 hod.)
Scroll to top