Odpočinek

LEGOLAND – ČESKÝ DEN

Kdo by neznal stavebnici LEGO?! Vydejte se s námi do světa vystavěného z 50 milionů LEGO kostiček. Německý LEGOLAND se nachází v malém městečku Günzburg, které je vzdáleno necelých 500 km od Prahy...

Vybrat termín
Cena za osobu: 1590 Kč

LEGOLAND – Skvělý zábavní park pro malé i velké návštěvníky

PROGRAM:
Odjezd: z Prahy ve 3:00 z ulice Na Florenci (cca ve 4:00 z Plzně)
Cca 9:30 – 18:00 volný program v LEGOLAND
18:00 odjezd z LEGOLAND

Tento den je navíc mimořádně u příležitosti státního svátku České republiky dne 28.9.  připraven speciální program: atrakce, které kvůli jazykové bariéře nebývají využívány, budou tento den také v českém jazyce! Například jízda vláčkem LEGOLAND® Express, prohlídka továrny LEGO® Fabrik nebo kurz pro malé řidiče v Hyundai LEGOLAND Fahrschule.

Splňte si dětský sen a ocitněte se s námi alespoň na okamžik ve světě stavebnice LEGO. Německý LEGOLAND se nachází v malém městečku Günzburg, které je vzdáleno necelých 500 km od Prahy. V roce 2012 byl oceněn jako jeden z nejlepších zábavních parků pro děti v Evropě.

Areál LEGOLAND nabízí více než 50 atrakcí a je rozdělen do devíti jednotlivých tematických parků. Celý park je postaven z více než 50 000 000 LEGO kostiček. Od roku 2016 je v areálu možno navštívit i 4D kino!

.

MINILAND – je srdcem LEGOLAND,ve kterém je zobrazen svět v měřítku 1:20. Můžete si zde prohlédnout  zmenšeniny evropských měst a staveb včetně všech nepatrných detailů a to za zvukového i pohybového doprovodu.

Země rytířů –zde se setkáte s úchvatnými hrady, statečnými rytíři, zlými draky…. Za příplatek si můžete vyzkoušet i rýžování zlata. Užijte si jednu z mnoha atrakcí této části parku.

LEGO City – zde můžete vyzkoušet závody rychlých aut, výlet na malých lodičkách nebo jiné adrenalinové jízdy. Zaujme Vás jistě i továrna, kde se před vašimi zraky vyrábějí LEGO kostičky.

Imaginace – zde můžete zapojit svoji fantazii a kreativitu a postavit si, co vás zrovna napadne. Na velkém DUPLO hřišti mohou i ti nejmenší návštěvníci objevovat svůj talent.

Dobrodružná země – vydejte se džípem na LEGO SAFARI za více než 90 zvířaty v životní velikosti, do tajemné jeskyně či na další skvělé atrakce.

Amazon – procházkou nejen mezi, ale i  pod akvárii, se můžete seznámit se stovkami ryb a jiných druhů vodních živočichů, které žijí v exotické Amazonii.

Pirátský svět – staňte se pirátem na jedné z mnoha atrakcí

LEGO X-treme – je část plná adrenalinu. Můžete zde závodit třeba na rychlých vodních člunech nebo si následně pro sklidnění vyrobit vlastního robota.

LEGO NINJAGO World  – ponořte se do světa a staňte se sami ninjou. Trénujte důležité dovednosti ninjů, než se vydáte do velkého finále v interaktivní 4D jízdní atrakci LEGO NINJAGO The Ride

V Zemi Faraónů jsou v roce 2019 otevřeny 2 nové atrakce!!!!

VSTUP NA NĚKTERÉ ATRAKCE může být omezen věkem, či výškou dětí

kompletní rozpis atrakcí: http://www.legoland.de/cs/

 

Cena zahrnuje: dopravu vybaveným autobusem, celodenní vstupenku s neomezeným vstupem na všechny atrakce, technický doprovod, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění (možno zajistit u naší CK)

603 848 856  (PO – PÁ 9:00 – 18:00 hod.)

Tento den je navíc mimořádně u příležitosti státního svátku České republiky dne 28.9.2017  připraven speciální program: atrakce, které kvůli jazykové bariéře nebývají využívány, budou tento den také v českém jazyce! Například jízda vláčkem LEGOLAND® Express, prohlídka továrny LEGO® Fabrik nebo kurz pro malé řidiče v Hyundai LEGOLAND Fahrschule.

 

Díky tomuto zájezdu získáváte výraznou akční skupinovou slevu na vstupné !

20 let
zkušeností

Naše CK Pazderka navazuje na předešlé zkušenosti v oblasti cestovním ruchu. Rádi Vám pomůžeme zajistit zájezdy na míru.

vlastní
autobusová doprava

Autobusovou dopravu provozujeme již od roku 1994. Naše klienty  přepravujeme nejen v ČR ale i po celé Evropě.

Více jak 10 milionů
najetých kilometrů

Naši řidiči mají velké zkušenosti s jízdami po celé Evropě ale i mimo ni. Každý z nich najede ročně víc než 100 tis. km.

Neváhejte a vyražte

Vyberte si další zájezdy z naší nabídky

VÝLET ZA KOUPÁNÍM DO CAORLE
HORNÍ LUŽICE - ŽITAVA + KLÁŠTER OYBIN
LEGOLAND - ČESKÝ DEN

Nenašli jste váš vysněný zájezd? Kontaktujte nás.

603 848 856 (PO – PÁ 9:00 – 18:00 hod.)
Scroll to top