Zájezdy pro skupiny

CK Pazderka navazuje na předešlé zkušenosti v cestovním ruchu a dopravě. Chceme využít prostor na trhu nejen v oblasti jednodenních poznávacích či lyžařských zájezdů.

Váš zájezdový specialista

Orientujeme se především na střední a západní Evropu, ale podle aktuálních podmínek na trhu zařadíme operativně i některé zájezdy do ostatních evropských států. Připravujeme pro Vás i pobytové zájezdy, které dle našich zkušeností uspokojí i náročné klienty, kteří rádi spojí pobyt u moře s možností mnoha výletů za poznáním. V zimních měsících organizujeme podle zájmu klientů lyžařské zájezdy především do Rakouska a Itálie. I zde navazujeme na dlouholeté praktické zkušenosti s organizací obdobných akcí.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Autobusovou dopravu jako fyzická osoba provozujeme již od roku 1994 a přepravujeme v ČR i po celé Evropě. Přepravíme Vás dle vašeho přání autobusy a minibusy různých kapacit (8 – 59 míst), a to na velmi vysoké úrovni.

Veškerý vozový park je nadstandartně pojištěn a všichni naši řidiči mají velké zkušenosti s jízdami nejen po celé Evropě ale i mimo ni. Sázíme na kvalitu a ochotu za příznivou cenu.

Vlastníme autobusy a minibusy různých kapacit (8 – 59 míst):Mercedes-Benz Sprinter, Travego, Vario; Berkhof; Otokar; MAN Fortuna; Setra… Veškerý vozový park je podle potřeby průběžně obnovován.

 PRO SKUPINY

Vyberte si pro Vaši organizaci některý z našich zájezdů. Pokud Vám nevyhovuje nabízený termín, sdělte nám to. Rádi Vám vyjdeme vstříc. Nenašli jste na našich stránkách zájezd, který by Vás zaujal? Sestavíme ho na míru podle Vašich požadavků. Kontaktujte nás.

Poskytujeme slevy pro skupiny již od 10 osob!

Všeobecné smluvní podmínky a podmínky pojištění

Stáhnout smluvní podmínky (PDF)

Certifikáty

Scroll to top