O nás

CK Pazderka navazuje na předešlé zkušenosti v cestovním ruchu a dopravě. Chceme využít prostor na trhu nejen v oblasti jednodenních poznávacích či lyžařských zájezdů.

Váš zájezdový specialista

Orientujeme se především na střední a západní Evropu, ale podle aktuálních podmínek na trhu zařadíme operativně i některé zájezdy do ostatních evropských států. Připravujeme pro Vás i pobytové zájezdy, které dle našich zkušeností uspokojí i náročné klienty, kteří rádi spojí pobyt u moře s možností mnoha výletů za poznáním. V zimních měsících organizujeme podle zájmu klientů lyžařské zájezdy především do Rakouska a Itálie. I zde navazujeme na dlouholeté praktické zkušenosti s organizací obdobných akcí.

Autobusová doprava

Autobusovou dopravu jako fyzická osoba provozujeme již od roku 1994 a přepravujeme v ČR i po celé Evropě. Přepravíme Vás dle vašeho přání autobusy a minibusy různých kapacit (8 – 59 míst), a to na velmi vysoké úrovni. Veškerý vozový park je nadstandartně pojištěn a všichni naši řidiči mají velké zkušenosti s jízdami nejen po celé Evropě ale i mimo ni. Sázíme na kvalitu a ochotu za příznivou cenu. Vlastníme autobusy a minibusy různých kapacit (8 – 59 míst): Mercedes-Benz Vito, Sprinter, Travego, Vario; Berkhof; Otokar; Setra. Veškerý vozový park je podle potřeby průběžně obnovován.

Všeobecné smluvní podmínky a podmínky pojištění

Stáhnout smluvní podmínky (PDF)

Scroll to top